zarovka sipka kafe
#C#   #PHP   #.NET   #Development   #Team   #Job #MySQL   #MS SQL   #HTML #Kotlin #React

IT/business analytik pro fintech projekt (m/s)

Hledáš novou pracovní výzvu a analýza je tvojí vášní? Pojď se stát součástí našeho pražského rodinného týmu!

Koho hledáme? 

Do našeho pražského týmu s rodinnou atmosférou a pohodovým nastavením hledáme nového parťáka/parťačku. Budeš pracovat na dlouhodobém a originálním fintech projektu, který vznikl před 5 lety. V té době se totiž skupina deseti nadšených a energických lidí rozhodla vytvořit úplně novou a zcela moderní českou pojišťovnu.

Tato pojišťovna nyní čítá cca 60 kolegů, z toho 17 IT specialistů. Tým si sám vytvořil všechny aplikace, používá technologie, které mu vyhovují a dbá na automatizaci procesů. Aplikace využívají nejen zaměstnanci, ale i klienti a poradci. Každý člen týmu se může zapojit do návrhu, analýzy, vývoje i testování. Záleží jen na tom, co si zvolí a co mu nejlépe sedne.

Svět je plný možností a celý tým to ví. Má spoustu skvělých nápadů a velkou touhu je uskutečnit. Nechtějí se spokojit s průměrem, ve své práci hledají smysl a přidanou hodnotu. Své vize chtějí sdílet s ostatními a rozšířit je do Evropy, ne-li za její hranice. Při tom všem ale nezapomínají na to, co je důležité: pohoda a radost z práce.

Čeká na tebe celý analytický proces od A do Z - dostaneš za úkol pochopit, navrhnout i dohodnout/konzultovat s vývojáři. Budeš schůzkovat a koordinovat ostatní členy týmu nejen v momentě, kdy se ti s velkou pravděpodobností bude měnit zadání a směr pod rukama (sepisování zadání v programovacím jazyce se neboj, to je zase úkol někoho jiného). Tvojí parketou bude i starost o to, jak bude daný systém vypadat, kudy potečou data, jak to bude infrastrukturně nastavené, atd.

NÁSTUP

včera bylo pozdě

PRACOVNÍ DOBA

plný úvazek

LOKALITA

Praha

MZDA

Dle seniority

Co u Tebe oceníme?

 • Vysokoškolský diplom,
 • min. 3 roky zkušeností s IT/business analýzou v prostředí pojišťovny, banky či IT firmy,
 • už víš, co chceš a co ne - hledáš stabilní a dlouhodobější spolupráci,
 • vyhovuje ti být min. 3 dny v týdnu v kanceláři (máme dog-friendly office),
 • orientuješ se v Jira a Confluence,
 • umíš pracovat s daty/databázemi jako je SQL a MSSQL, Class diagramy, UML/procesními diagramy (Procesní a datové modely),
 • dokážeš pracovat samostatně, ale zároveň i v týmu,
 • anglicky se slovně vyjádříš a dokážeš napsat smysluplný e-mail,
 • komunikace s lidmi tě baví, nebojíš se kdykoli a kohokoli zeptat,
 • iniciativu, dokážeš na sebe převzít zodpovědnost a dotáhnout svěřený projekt do zdárného konce,
 • zkoumáš nové, neznámé věci, abys jim dokonale porozuměl/a, přicházíš s vlastními nápady a nebojíš se je prosazovat.

Co a kdo na Tebe čeká?

 • Agilní řízení (Scrum přizpůsobený týmovým potřebám a zvyklostem),
 • tým namíchaný z IT profíků (od analýzy, návrhů, implementaci až po testování) a zároveň z juniornějších vývojářů, kteří přináší do projektu svěží vítr,
 • Jirka, náš šikovný a hlavně lidský vedoucí týmu, který ti bude stát po boku,
 • prostor pro vlastní kreativitu, nové nápady a především jejich realizaci,
 • možnost profesního růstu.


Co Tě nemine během výběrka?

 1. Nejdříve si spolu zavoláme, ověříme základní fakta a porovnáme očekávání. Budeme se bavit o daném projektu i zmiňované pozici. Pokud si to sedne, domluvíme se na online setkání.
 2. Online setkání (na cca 30 min) proběhne společně se Standou a Jirkou, kteří ti představí projekt detailněji, doptají se na Tvé zkušenosti. Pokud si sedneme i osobnostně, a to poznáme pravděpodobně velice rychle, domlouvá se poslední kolo.
 3. Poslední kolo výběrového řízení probíhá formou osobního setkání na pražské pobočce (na cca 60 min). Dostaneš možnost, podívat se blíže k našemu týmu, doptat se na případné nesrovnalosti, budeme se ptát i my. Pokud to oběma stranám bude dávat smysl, přijde Ti nabídka.

 

Chceš se potkat osobně nebo máš upřesňující dotaz? Dej nám o sobě vědět a napiš nám na email jobs@awebsys.cz. Pošli svoje CVčko nebo odkaz na LinkedIn profil - odpovíme každému. Žádné nekonečné pohovory - u nás je cesta k lidem, se kterými si normálně popovídáš, krátká.

Práce v A-WebSys? Ano!

Máš zájem o některou z nabízených pozic? Chceš se ještě na něco zeptat? Zavolej, napiš nebo zrovna vyplň formulář pod vybranou pozicí. Určitě se ozveme!

Moni&Heli

HR manažerky

Máme "na radost" celé brněnské HR království se vším všudy. Pokud se ti líbí nabízená pozice, ozvi se nám: monika.kolarova@awebsys.cz nebo helena.halirova@awebsys.cz