zarovka sipka kafe
#C#   #PHP   #.NET   #Development   #Team   #Job #MySQL   #MS SQL   #HTML

JavaScript developer pro banku

Jestli jsi šikovný/á frontend vývojář/ka a nebojíš se nových výzev, pojď s námi podílet na vývoji nově vznikající banky!

Kdo jsme a koho hledáme?

Hledáme lidi, kteří se nebojí nových projektů! Jsme středně velká společnost, která působí na trhu finančních technologií. Mezi naše klienty patří největší pojišťovny, banky i finanční poradenky v ČR (Allianz, ČSOB, Generalli, Metlife, Partners a další)! Pro nás slovo FINTECH není jen módní záležitost. V tom co děláme chceme být nejlepší a dáváme do toho všechno! Projekty do šuplíku u nás nenajdeš!

Vedle finančně orientovaných firem u nás najdeš i projekty pro technologické společnosti (Hyundai, Iveco, Velux), pro zdravotnická zařízení (Agel, FNUSA), či veřejný sektor (MPO).

Na rovinu je třeba říct, že nejsme kravaťáci. Hledáme někoho přátelského, kdo zapadne do kolektivu a má rád to co dělá. Pokud tě někdy lákalo zkusit pracovat na softwaru pro nově vznikající banku a dělat něco co má smysl, jsi pro nás ten pravý/á! Tento projekt není zatížen žádnou minulostí a má ambice být špičkou na trhu.

NÁSTUP

Ihned

PRACOVNÍ DOBA

Fulltime

NÁPLŇ PRÁCE

JAVASCRIPT, REACT, E2E

MZDA

Odpovídající zkušenostem

Co bude tvým úkolem?

  • Budeš vyvíjet bankovní i nebankovní frontendové části celého ekosystému
  • Aktivní spolupráce s dalšími členy týmu - backend developery, grafiky, projekťáky, bysnys analytiky a dalšími tě nemine
  • Budeš samostatný od tvorby architektury až po implementaci
  • Zodpovědný za dílčí komponenty

Co od tebe očekáváme?

  • pokročilou znalost technologií React, Flow/Typescript
  • již si se setkal s jazyky jako jsou Swift, Java a Ruby (výhoda, nikoli podmínka)
  • výhodou jsou zkušenosti s vývojem mobilních aplikací (iOS, Android)
  • znalost unit a E2E testy, Shell scriptu (výhoda, nikoliv podmínka)
  • rád/a se učíš nové věci, jsi technologický nadšenec
  • umíš přicházet s novým řešením
  • schopnost pracovat v samostatně, ale i v týmu
  • Nesplňuješ některý z požadavků? Nevadí, nehledáme supermuže ani superženu - pokud na sobě chceš pracovat, rádi Ti dáme příležitost.

Čím tě chceme zaujmout?

Mzdové ohodnocení odpovídající tvým znalostem a zkušenostem. Nejde jen o klasickou „ejčár“ větu k upoutání pozornosti. Víme, že kvalitní lidi a dobré výkony je třeba ocenit a proto jsme si na to vyčlenili dostatečně velký rozpočet! Pozice je opravdu dobře placená!
Je důležité držet krok, a tak se čas od času budeš muset ponořit i do studia nových technologií a postupů. U nás budeš mít dostatek prostoru na seberealizaci a rozvoj!

Klasické benefity IT firem jsou u nás samozřejmostí!

  • Pravidelné navyšování mzdy a nadstandartní odměny
  • Ovoce, sladkosti, káva a jiné občerstvení v kanceláři, kdy se Ti zachce
  • Flexibilní pracovní doba
  • Multisport karta
  • Příspěvek na stravování
  • Sick Days
  • Dovolená navíc
  • Home-office
  • Školení podle Tvých potřeb a přání
  • Roční příspěvek na HW (myš, klávesnice a podobně)
  • Legendární akce a super kolegové (mrkni na náš facebook!)
  • Možnost věnovat se i vlastním projektům
  • Restaurace, supermarket, lékárna i knihovna pár minut chůze od kanceláře
  • Práce na HPP, na živnost, případně plný nebo zkrácený úvazek? Vše je na domluvě!

Pokud tě nezaujala náplň práce, ale myslíš si, že by jsi byl pro náš tým i tak přínosem, přihlaš se! Můžeme společně něco vymyslet. Tady najdeš víc informací o tom, kde pracujemejak to u nás vypadá a na jakých technologiích stavíme.

Chceš se potkat osobně nebo máš upřesňující dotaz? Dej nám o sobě vědět a napiš nám na email jobs@awebsys.cz. Pošli svoje CVčko nebo odkaz na LinkedIn profil - odpovíme každému. Žádné nekonečné pohovory - u nás je cesta k lidem, se kterými si normálně popovídáš, krátká.

Práce v A-WebSys? Ano!

Máš zájem o některou z nabízených pozic? Chceš se ještě na něco zeptat? Zavolej, napiš nebo zrovna vyplň formulář pod vybranou pozicí. Určitě se ozveme!

Ondřej Blažek

Provozní ředitel

Ondra se ve firmě stará především o to, aby vše šlapalo jak má. Chceš být součástí našeho týmu, nebo máš zájem o nový web? Dej mu vědět, rád si s tebou popovídá!