zarovka sipka kafe
#C#   #PHP   #.NET   #Development   #Team   #Job #MySQL   #MS SQL   #HTML #Kotlin #React

FE vývojář/ka (React/React Native)

Jsi nadšený frontend vývojář/vývojářka a zajímáš se o mobilní aplikace? Co se s námi tedy pustit do vývoje české poradenské banky?

Kdo jsme a koho hledáme?

V rámci dynamického FinTech start-upu a finanční skupiny Partners jsme pomohli vytvořit mobilní banku od základů. Naše práce je jako malování na čistém plátně - máme svobodu výběru nejnovějších technologií a nejsme zatíženi žádným technologickým dluhem.

Nově hledáme do týmu nadšeného mediorního programátora/programátorku, člověka preferujícího dlouhodobou a stabilní spolupráci, který nám pomůže formovat budoucnost bankovnictví.

Pokud máš vášeň pro inovace, alespoň 3 roky praxe v oblasti FE vývoje, jsou ti blízké technologie jako React nebo Angular a máš zájem o práci s React Native, dej nám o sobě vědět!

NÁSTUP

Ihned

PRACOVNÍ DOBA

Fulltime

NÁPLŇ PRÁCE

REACT, TYPESCRIPT, REACT NATIVE, ANGULAR

MZDA

Odpovídající zkušenostem

Co nabízíme?

  • Práci na zajímavých projektech v bankovním sektoru (nově vzniklá Partners banka),
  • možnost práce na webových i mobilních aplikacích (záleži, co preferuješ),
  • flexibilní docházku do kanceláře 2-3 dny v týdnu,
  • příležitost, stát se součástí našeho 10členného FE týmu.

Co od tebe očekáváme?

  • Znalost Typescript, který je pro nás must-have,
  • schopnost pracovat v týmu a přizpůsobit se různým projektovým streamům (platby, karty, atp.),
  • aktivní účast na standupech a schopnost dodržovat termíny.
  • Nesplňuješ některý z požadavků? Nevadí, nehledáme supermuže ani superženu - pokud na sobě chceš pracovat, rádi Ti dáme příležitost!

Čím tě chceme zaujmout?

Mzdovým ohodnocením odpovídajícím tvým znalostem a zkušenostem. Nejde jen o klasickou „ejčár“ větu k upoutání pozornosti. Víme, že kvalitní lidi a dobré výkony je třeba ocenit a proto jsme si na to vyčlenili dostatečně velký rozpočet. Je důležité držet krok, a tak se čas od času budeš muset ponořit i do studia nových technologií a postupů. U nás budeš mít dostatek prostoru na seberealizaci a rozvoj!

Na co se u nás můžeš minimálně těšit:

  • Pravidelné navyšování mzdy a nadstandardní odměny.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • Multisport karta.
  • Příspěvek na stravování.
  • Sick Days.
  • Odměna za doporučení nových kolegů.
  • Legendární akce a super kolegové.

Jak je v tuto chvíli nastavené výběrko:

1. Precall s HR, během kterého zjistíme Tvé preference pro mobilní/webový vývoj.
2. Online pohovor s HR a členy vývojového týmu.
3. Bootcamp, kde ukážeš své dovednosti a poznáš tým i prostředí.
4. Rychlá zpětná vazba a případná nabídka spolupráce.

Chceš se potkat osobně nebo máš upřesňující dotaz? Dej nám o sobě vědět a napiš nám na email jobs@awebsys.cz. Pošli svoje CVčko nebo odkaz na LinkedIn profil - odpovíme každému. Žádné nekonečné pohovory - u nás je cesta k lidem, se kterými si normálně popovídáš, krátká.

Práce v A-WebSys? Ano!

Máš zájem o některou z nabízených pozic? Chceš se ještě na něco zeptat? Zavolej, napiš nebo zrovna vyplň formulář pod vybranou pozicí. Určitě se ozveme!

Moni&Heli

HR manažerky

Máme "na radost" celé brněnské HR království se vším všudy. Pokud se ti líbí nabízená pozice, ozvi se nám: monika.kolarova@awebsys.cz nebo helena.halirova@awebsys.cz