zarovka sipka kafe
#C#   #PHP   #.NET   #Development   #Team   #Job #MySQL   #MS SQL   #HTML #Kotlin #React

PHP vývojář/ka provizního systému (m/s)

Když se řekne Prometheus, co ti naskočí? Doufám, že ne kopřivka! Je to postava z řecké mytologie, měsíc planety Saturn, film Ridleyho Scotta z roku 2012 nebo fiktivní vesmírná loď z Hvězdné brány? Sice sbíráš body, ale pořád pouze přihořívá.

Prometeus je totiž také unikátním provizním systémem na jednom z našich fintech projektů, který uvítá dalšího člena stávajícího 4 členného týmu. Člena, který má rád pohodu, na nic si nehraje, umí se zasmát a chápe, že vývoj softwaru nejsou jenom “fancy” věci, kterých je plný internet. Občas je to i dřina. A víš proč? Jedná se o software, který je doslova krevním oběhem celé firmy. 

A teď si představ svůj zbrusu nový týden, měsíc nebo třeba rok. Pracuješ na provizním systému, který je všechno, jen ne obyčejný a také ne jen provizní, a dokonce se stále vyvíjí. Funguješ po boku moderních přístupů jako jsou finty v podobě DTO, routerů, repozitářů, services a další.

Jako PHP kouzelník se podílíš na zapojení do microservice architektury. Děláme společné code review, píšeme unit a akceptační testy, máme pro tým dedikované QA. Také dostáváš pravidelnou zpětnou vazbu na odvedenou práci, pravidelně se setkáváš s kolegy z pražské centrály, kteří se systémem denně pracují (BO, HR). Můžeš pracovat i na dálku, záleží, co ti vyhovuje. Během pravidelných týmových dnů (pondělky) tě ale potřebujeme v kancelářích - v Brně na Holandské či v Praze na Chodově.
 

Nástup

IHNED

Pracovní doba

FULL-TIME

DOVEDNOSTI

PHP, MySQL, CSS, JS, GIT, Docker

LOKALITA

Praha/Brno

A co na Tebe čeká dál?

 • Práce s moderními přístupy v PHP a mikroslužbách.
 • PHPCS a PHPStan pro vyšší kvalitu kódu a menší chybovost.
 • Docker, který nám to všechno zpříjemňuje.
 • Týmová atmosféra, kterou nelze popsat jinak než podporující a přátelskou.
 • Otevřenost vůči novým nápadům a možnost ovlivnit směrování systému.

Tušíš správně. Budeme chtít něco na oplátku...

 • Minimálně mediorní znalost PHPka a MySQL. Bez toho si u nás prostě neškrtneš.
 • Znalost CSS a JS je výhodou.
 • Znalost práce s GIT repozitáři a schopnost hledat řešení problémů, ne důvody, proč něco nelze.
 • Angličtinu na úrovni B1/B2.
 • Odvahu nést zodpovědnost za své dílo. S tím jde ruku v ruce umění se včas rozhodnout.
 • Týmovost. A taky schopnost řešit různorodé úkoly v krátkém čase.
 • Flexibilitu. Úkoly jsou zde rozmanité. Chvíli se řeší reporty do ČNB, do toho výpočet bonusů pro poradce následovaný třeba zpracováním fotek.
 • Ochotu učit se novým věcem. A také se v nich zdokonalovat.

A co výběrko?

 1. Online/osobní pohovor s HR - pojďme se detailněji bavit o vzájemné představě, o tvých zkušenostech. O tom, co dělat chceš a co tě opravdu baví. A co tě zase až tak moc nebere.
 2. Osobní pohovor s Petrem Bartošem, šéfem celého projektu a kapitánem lodi.
 3. Osobní setkání s tvým (nyní 4 členným) týmem - vzájemně si ukážete kódy, zajdete na oběd, proběhne technická diskuze.

Chceš se potkat osobně nebo máš upřesňující dotaz? Dej nám o sobě vědět a napiš nám na email jobs@awebsys.cz. Pošli svoje CVčko nebo odkaz na LinkedIn profil - odpovíme každému. Žádné nekonečné pohovory - u nás je cesta k lidem, se kterými si normálně popovídáš, krátká.

Práce v A-WebSys? Ano!

Máš zájem o některou z nabízených pozic? Chceš se ještě na něco zeptat? Zavolej, napiš nebo zrovna vyplň formulář pod vybranou pozicí. Určitě se ozveme!

Moni&Heli

HR manažerky

Máme "na radost" celé brněnské HR království se vším všudy. Pokud se ti líbí nabízená pozice, ozvi se nám: monika.kolarova@awebsys.cz nebo helena.halirova@awebsys.cz